Tisk letáků a vizitek

Nabízíme tisk letáků na lesklý či matný křídový papír vysoké kvality, v plnobarevném i jednobarevném provedení a také oboustranně.

Dále pak nabízíme levný tisk vizitek - jednostranných i oboustranných - na matný či lesklý křídový papír nebo speciální grafické papíry s možností laminace. Díky vlastní tiskárně a grafickému studiu zajišťujeme tisk letáků levně, rychle a s plným servisem od grafického návrhu až po finální zpracování a expresní dodání.

Tisk letáků je omezený pouze Vaší fantazií a rozměrem od DL až A3. Využíváme nejmodernější digitální technologii tisku, která zaručuje vysokou kvalitu s nižšími náklady pro menší množství letáků do tisíce kusů. Letáky je možné vylepšit různými druhy povrchových úprav a lomy v případě, že Váš leták má více stran.

Díky nízkonákladové digitální technologii tiskneme letáky již od malých objemů několika desítek kusů.

Vizitky

Vizitky tiskneme na kvalitní 300 g/m2 papír, ve dvou nejčastěji používaných rozměrech, Klasik(90x50mm) a Euro(85x55mm). V dnešní době jsou moderní oboustranné vizitky s matnou nebo lesklou povrchovou úpravou, které Vám rádi vyhotovíme po vyplnění formulářové objednávky na hlavní straně.

Proč zvolit nás ?

> férové jednání a ceny

> kvalitní materiály a technologie

> jsme přímo výrobce

> rychlé kalkulace

> dodání do 2-3 dnů

> dodání kamkoliv po ČR

Pro konkrétní nabídku či v případě dotazů ohledně výroby letáků a vizitek, nás neváhejte kontaktovat skrze formulář, na e-mailu nebo telefonu.

775 610 755

Na Hrázkách 1777, Šenov u Ostravy

info@emudesign.cz

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktujte nás

Tisk letáků