VÝROBA A TISK SAMOLEPEK

Poskytujeme kvalitní, rychlý a levný tisk samolepek. Používáme veškerou škálu dostupných materiálů. Rádi Vám poradíme, který z nich je vhodný právě pro Vaši aplikaci.

3-4 letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým nebo matným povrchem a čirým nebo šedým lepidlem permanentním nebo semipermanentním. Fólie je vhodná na krátkodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 3 roky. Pro lepení je snadnější používat tloušťku 100μ. a proto tiskneme výhradně na fólii této tloušťky.

Polymerická

5-ti letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým povrchem a čirým lepidlem permanentním. Fólie je vhodná na dlouhodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 5 let. Fólie má tloušťku 70 μ. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm.

Okenní děrovaná ONE WAY VISION

Pro použití na skle, průhledném plastu a podobně dodáváme tištěný motiv na One Way Vision fólii. Tato fólie má tu výhodu, že z jedné strany zobrazuje motiv a z druhé strany je skrz ni umožněn průhled. Využití má zejména na zadních sklech automobilů a výlohách...

Proč zvolit nás ?

> férové jednání a ceny

> kvalitní materiály a technologie

> jsme přímo výrobce

> rychlé kalkulace

> dodání do 2-3 dnů

> dodání kamkoliv po ČR

Ostatní druhy fólií

Translucentní - do světelných reklam (lightboxů)

Bannerová - tenká, s dobrou přilnavostí k PVC reklamním plachtám

Reflexní - se speciální odrazivou vrstvou v různých barvách

Fluorescentní - s fluorescentním efektem v různých barvách

Pro konkrétní nabídku či v případě dotazů ohledně výroby a tisku samolepek, nás neváhejte kontaktovat skrze formulář, na e-mailu nebo telefonu.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktujte nás

Monomerická

775 610 755

Na Hrázkách 1777, Šenov u Ostravy

info@emudesign.cz