REKLAMNÍ PLACHTY A BANNERY

Nabízíme výrobu reklamních bannerů a plachet z vysoce kvalitních materiálů. Při výrobě PVC bannerů kromě odolných plachet využíváme také kontrolované svařování, kterým zabezpečujeme výbornou pevnost v tahu  spojovaných dílů. Reklamní plachty vytvořené u nás vám proto vydrží dlouho i v náročných podmínkách.

Kvalitní PVC bannery lité, (reklamní plachty) lze umístit do exteriérů (plot, fasáda, billboard..) i do interiérů. Tiskneme libovolné rozměry bannerů. Na výběr je ze dvou typů tisku: standard kvalita (vhodná především do exteriérů) a foto kvalita (vhodná i do interiérů)

Výhody: omyvatelné, snadno přenosné, rolovatelné, barevná stálost až 3 roky

Síťovaný banner má podobné využití jako banner PVC. Hlavní předností je nízká hmotnost, velký prostup světla a vzduchu skrz reklamu. Realizujeme bannery různých tvarů a velikostí. Dokončovacími pracemi je možné opět docílit vyšší životnosti a odolnosti.

Reflexní banner podobně jako dopravní značky velmi dobře odráží světlo. Takže i po setmění, kdy běžné bannery bez osvětlení jsou vidět velmi špatně, se tento banner po osvětlení například projíždějícím autem rozsvítí a je velmi dobře viditelný. Banner je možné stejně jako běžný banner potisknout plnobarevnou grafikou a opatřit očkama   na upevnění.

Proč zvolit nás ?

> férové jednání a ceny

> kvalitní materiály a technologie

> jsme přímo výrobce

> rychlé kalkulace

> dodání do 2-3 dnů

> dodání kamkoliv po ČR

Pro konkrétní nabídku či v případě dotazů ohledně výroby bannerů a reklamních plachet nás neváhejte kontaktovat skrze formulář, na e-mailu nebo telefonu.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktujte nás

PVC bannery

MASH bannery

Reflexní bannery

775 610 755

Na Hrázkách 1777, Šenov u Ostravy

info@emudesign.cz