POLEPY AUTOMOBILŮ

Reklama na auto patří mezi ty nejúčinnější a nejvýhodnější reklamy vůbec. Zajišťuje nepřehlédnutelný prostředek k upoutání velkého množství zákazníků a patří v reklamní oblasti k těm cenově nejpříznivějším.

Využijte našich zkušeností s polepem osobních i nákladních automobilů s řezanou i plošnou reklamou. Dle Vašich představ zpracujeme návrh, připravíme samolepící folii a aplikujeme grafiku i nápisy na Váš automobil nebo výlohu. Vybrat si můžete z široké škály barev folií, kromě toho nabízíme dnes velice žádané plnobarevné polepy aut tisknuté solventními inkousty (polymerové samolepky, autofolie, perforované folie určené k polepu automobilových skel atd.). Nabízíme i polep výloh včetně montáže na vnitřní stranu skla pomocí oboustrané lepící folie, pokud nechcete aby došlo k vnějšímu poškození.

Celopolep automobilu - cenový rozsah:

malé vozidlo - od 14 000 Kč

střední vozidlo - od 17 000 Kč

velké vozidlo - od 20 000 Kč

doba zhotovení - v průměru 12 hodin

Částečné polepy automobilu - cenový rozsah:

většinou v rozmezí 1 500 až 10 000 Kč

doba zhotovení - v rozmezí 2 až 8 hodin

Kalkulace polepu vozu se vždy odvíjí podle množství polepené plochy v m² a složitosti grafického návrhu, který vám buď můžeme zajistit my nebo ho vyhotovit podle vašeho zadání.

Proč zvolit nás ?

> férové jednání a ceny

> kvalitní materiály a technologie

> jsme přímo výrobce

> rychlé kalkulace

> dodání do 2-3 dnů

> dodání kamkoliv po ČR

Pro konkrétní nabídku či v případě dotazů ohledně polepu automobilů nás neváhejte kontaktovat skrze formulář, na e-mailu nebo telefonu.

775 610 755

Na Hrázkách 1777, Šenov u Ostravy

info@emudesign.cz

775        755

610

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktujte nás